Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul
0532 053 98 75

Yüz Germe Uygulama ve Yöntemleri

Yüz Germe Uygulama ve Yöntemleri

Yüz Germe Uygulama ve Yöntemleri

Estetik ameliyatlara alternatif olarak yüz germe işlemleri günümüzde çok sayıda kadının tercihidir. Ameliyat olmak istemeyen kadın ve erkekler bazı yöntemlerle birlikte doğal ve zararsız şekilde daha genç görünebilirler. Yapılan bu işlemler neşterle yapılan işlemlere alternatif olarak sunulmaktadır. Birçok işlemde kullanılan temel madde ciltte de zaten olan hyalüronik asittir.

 

Thermage Yüz Germe İşlemleri

Son dönemlerde antiaging gençleşme tedavisi yöntemleri içerisinde son derece popüler bir yer edinen Thermage işlemleri, radyo frekansları ile deri altındaki dokuları oluşturan kollajen bantların ısınmasına yol açıyor. Yıllarca etkisini devam ettiren bu tedavinin sonuçlarını ilk haftadan başlayarak gözlemlemek mümkün… Uygulama sonrası hasta hemen gündelik yaşamını devam ettirebiliyor.

Yüz Mezoterapisi Tedavi İşlemleri

Yüz mezoterapisinde tedavi mikro enjeksiyon yöntemiyle uygulanır.  Cilde elastikiyet sağlayan maddelerin üretimini destekler ve kan dolaşımını da düzenleyici olmasının yanında leke açıcı özellikteki ürünlerden yararlanılır. Cilt sarkmaları benzeri durumlarda çokça kullanılır.

Dolgu Tedavisi İşlemleri

Hacim kaybı yaşanan ciltte söz konusu alanların daha fazla hacimli olması için yapılan bir doldurma tedavisi işlemidir. Oldukça sık başvurulan işlemdir. Örneğin ince dudaklar daha da kalınlaştırılabilir, göz çevresi gibi yer alan kırışıklıklar gidebilir ya da elmacık kemiği belirgin hale getirilebilir. Bununla beraber bazı bölgelerde yüz germe işlemi de gerçekleştirilebilir. Dolgu tedavisi işlemlerinde 6 aydan 24 aya kadar etki devam eder. Kullanılan madde hyaluronik asittir.  Bu madde cildin yaşlanmasıyla savaşır ve yapısını güçlendirir.

Ultherapy Yüz Germe Uygulaması

Bu uygulama adından da anlaşılacağı gibi ultrason tekniği ile yüz germe şilemlerinin yapılmasıdır.  Uygulamada cildi etkilemeden astar tabakasına ses dalgaları ile birlikte noktasal hasar bırakılır. Söz konusu bu hasar küçülmeye ve yenilenmeye neden olarak cildi toparlar.

 

 

 

 

 

Son Yazılar

vaser liposuction meme büyütme meme küçültme