Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul
0532 053 98 75

Yepyeni Bir Görünüme Kavuşun!

Yepyeni Bir Görünüme Kavuşun!

Günümüzde kadınlarda erkeklerde dış görünüşlerine çok önem vermektedir. Yaşlanma karşıtı kozmetik ürünleri kullanarak yaşlanmanın etkilerini azaltmaya çalışmaktadırlar. Yılların getirdiği derin çizgiler kendini zamanla ortaya çıkarmaktadır. Yaşlanma sonucu oluşan kırışık ve çizgileri artık tamamen ortadan kaldırmak mümkündür. Bunun için yüz germe ameliyatları yapılmaktadır. Bu şekilde bir anda on yaş daha genç görünmek imkanı sağlanmaktadır.

Bu alanda bir çok gelişmeler yaşanmaktadır. Artık farklı yöntemler kullanılarak ağrısız acısız ve zahmetsiz bir şekilde yüz germe operasyonları gerçekleştirilmektedir. Kısa sürede yapılan operasyonların etkileri giderilmektedir. Hastalar hemen sosyal hayata gençleşmiş yüzüyle çıkma imkanına kavuşmaktadırlar. Kendini genç hissedenler bunu kendi görünümlerinde de görmek için artık çekinmeden bu işlemleri yaptırmaktadır. Yüzdeki kırışıklıkların yanı sıra boyundaki sarkmalar, çene bölgesindeki yağlanma olan bölgelere de müdahale edilmektedir. Yüzün bölgeleri tek tek ele alınmaktadır. Alın bölgesi, çene bölgesi, göz altı ve göz kapakları, yanaklar, dudakların estetiği ele alınarak gerekli değişimler gerçekleştirilmektedir. Kaşlardaki düşüklük görüldüğünde kaşların kaldırılmasına yönelik yenilikler yapılmaktadır. Yüz germe ameliyatlarından başka ameliyatsız olarak uygulanan yöntemlerde günümüzde bulunmaktadır. Örümcek ağı bu pratik yöntemlerden biri olmaktadır. Bu şekilde her hangi bir anestezi, ameliyat söz konusu olmadan yüzde germe işlemi gerçekleştirilmektedir. Çok olumlu sonuçlar görülmektedir ve giderek talepler artmaktadır. Bu şekilde göz altı torbaları ortadan kalkmaktadır. Gıdı bölgesi toparlanması sağlanır. Mimik çizgileri ortadan kaldırılarak pürüzsüz bir yüze kavuşma imkanı vardır.

Hayata tekrar başlamak için kendine bir şans daha vermek isteyenler yeni görünümüyle mutlu olmaktadır. Yılların yüzümüze verdiği yıpranmışlığın izlerinden kısa sürede kurtulmak mümkündür. Hem kadınlar hem erkekler ileri yaşlarda son yıllarda yüzde yapılan germe operasyonlarıyla oldukça doğal sonuçlar almaktadırlar.

Son Yazılar

vaser liposuction meme büyütme meme küçültme