Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul
0532 053 98 75

Yeni Yüzünüzle Hayata Gülümseyin!

Yeni Yüzünüzle Hayata Gülümseyin!

İnsanlar görünümlerini beğenmediklerinde kendilerine olan güvenleri azalmaktadır. Bu durum insanları mutsuz etmektedir. Bu yüzden yüzde yapılan bazı değişikliklerle kusursuz bir görünüme kavuşmak mümkündür. Yüz germe ile mutlu bir hayata başlangıç yapmaktadırlar. Bunun için işinde profesyonel ve tecrübeli olan klinikler seçilir. Bu şekilde en iyi sonuçları almaya yönelik disiplinli çalışmalar yapılmaktadır. Bu alanda tecrübeli, kendini geliştiren ve bu alandaki yenilikleri takip eden, en son teknolojileri kullanan doktorlar bu alanda bir adım önde olmaktadır.

Son yıllarda tıpta estetik alanında olan gelişmeler sonucunda doğal sonuçlara ulaşılmaktadır. Hastalar doğal bir görünüme kavuşarak yüz germe operasyonlarının farkını hissetmektedirler. Estetik alanında farklı yöntemler kullanılmaktadır. Estetik cerrah gerekli ön çalışmaları yaparak hangi yöntemi kullanacağına karar vermektedir. Her hastanın durumu farklıdır ve hastanın özel durumuna uygun olarak yöntemler seçilmektedir. Yüz germe operasyonlarında yenilenme gerektiren yöntemler vardır. İki yılda bir yenilenmesi gereken müdahaleler vardır. Bazı yöntemler ise daha uzun kalıcı olmaktadır. Tabiki burada hastanın tercihleri de çok önemlidir. Operasyonun yapılma şekli ve maliyeti önemli bir kriterdir.

Yüz germe ameliyatının maliyeti ve özellikleri konusunda hasta önceden bilgilendirilerek avantaj ve dezavantajları konusunda aydınlatılır. Bu şekilde hekimle hasta ortak olarak bir karar verir ve en doğru yöntemi seçmektedir. Ameliyatlı yöntemler olduğu gibi ameliyatsız yöntemlerde bulunmaktadır. Artık günümüzde ameliyatların izleri en aza indirilmektedir. Doğal bir görünüm elde edilmektedir. Yüz gerdirmenin yanı sıra lazerli yöntemler, çeşitli dolgu yöntemleri ile destek sağlanmaktadır. Cildin gençleştirilmesi, canlandırılması sağlanmaktadır. Genellikle tek bir ameliyatla istenilen sonuca ulaşılmaktadır. Bazı durumlarda ilk ameliyattan sonra ikinci bir ameliyat gerekmektedir. En güzel ve en doğal görünüm böylece elde edilmektedir.

 

Son Yazılar

vaser liposuction meme büyütme meme küçültme