Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul
0532 053 98 75

Cilt gençleştirme

Cilt gençleştirme

İlerleyen yaşlarda ciltte oluşan sarkmalar nedeni ile daha yaşlı ve istenmeyen bir görüntü oluşabilir. Bu durumda yapılacak olan müdahale ile istenildiği gibi daha genç ve gergin bir cilde sahip olunabilir. Uzman doktor tarafından yapılacak olan yüz germe işlemi sayesinde ciltte oluşan sarkmalar daha gergin bir cilt ile ortadan kaldırılmış olunur. Yüz germe işlemi için farklı şekilde yapılacak operasyonlar ile daha etkili sonuçlar alınabilir. Operasyon sonrasında kişilerde yüzde daha gergin bir cilt yapısı olacağından daha genç bir görünüm oluşmuş olacaktır. Deri altından uygulanan işlemler sonucunda istenildiği gibi bir sonuç alınabilir.

Yüz germe operasyonu yaklaşık olarak 2 veya 2,5 saat gibi bir süre içinde hastane koşullarında yapılır. Yapılan operasyon sırasında hastanın uygulamadan etkilenmemesi için anestezi uygulanır. Bu sayede hasta ağrı hissetmeden operasyon yapılır. Yüz germe işlemi sonrasında yapılan kontrollerin ardından hasta aynı gün negatif bir durum olmaması halinde taburcu edilir. Germe işlemi sırasında atılan dikişler bir hafta içinde yapılan kontrollerin ardından alınır. Ameliyat öncesinde doktor ile görüşme yapılarak gerekli olan konular hakkında detaylı bilgiler alınması gerekir. Bu sayede yapılacak operasyon sonrasında nasıl bir görüntü elde edileceği detaylı bir şekilde öğrenilmiş olunur.

Yüz germe işlemi için konusunda uzman olan ve daha önce başarılı operasyonlar yapmış bir uzman ile görüşme yapılması gerekir. Zaman içinde yüz ve boyun kısmında farklı noktalarda oluşan sarkmalar ve yağlanmalar ile istenmeyen bir görüntü oluşacağından bu konuda en iyi sonuç yapılacak olan operasyon ile alınır. Daha genç bir görünüm oluşması için yapılacak olan germe işlemi sayesinde ince kırışıklık çizgileri de düzeleceğinden daha iyi sonuçlar alınarak daha başarılı bir operasyon yapılmış olunur.

 

Son Yazılar

vaser liposuction meme büyütme meme küçültme