Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul
0532 053 98 75

Artık Gençleşmek Mümkün

Artık Gençleşmek Mümkün

Güzellik kavramı yaşınız cinsiyetiniz ne olursa olsun her insanın yaşamında etkili olan bir kavramdır. Yüzünüz en çok göz önünde olan ve kaslar itibariyle en çok yorulan cilde sahip bölgenizdir. Yaşadığınız ortam, yedikleriniz, kullandığınız alkol, sigara gibi alışkanlıklar zamanla cildinizin sarkmasına, yağlanmasına neden olabilmektedir. Günümüzün bu sorunlara karşı en etkili yöntemi olan yüz germe işlemi birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Yaşlanmış cildi canlandırmak genç görünmenin ilk adımıdır. Artık günümüz teknolojisi sayesinde ağrısız, acısız işlemler ile cildinizi sağlıklı bir görünüme kavuşturmak oldukça kolaydır. Başvuracağınız cerrahlar tarafından cildiniz iyileştirme adına kontrol altına alınarak gerekli işlemler sizinle konuşulmaktadır. Gerek tek seferde gerek seanslar ile germe işlemi uygulanmaktadır. İstekleriniz doğrultusunda cildinize uygun olarak uygulanacak işlem sonrasında kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Yüz germe ameliyatını tercih ettiyseniz taburcu süreniz 1-2 gün arasında değişmektedir. Morluk veya şişlikler iyileşme hızınıza bağlı olarak değişkenlik gösterir. Fakat seanslı olarak gerdirme işlemi tercihiniz ise seans sonrası günlük hayatınıza devam edebilmektesiniz. Cilt hassasiyetinize bağlı olarak yüzünüzde hafif pembeleşme görülebilmektedir. Bunun yanında seanslı olarak gerdirme işlemlerinde cilt daha canlı ve ışıltılı görünebilmektedir. Bu yüzden öğle aralarında da yapılabilen bir işlemdir. Yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Yüz germe işlemi sonrasında bandajlar veya dikişleriniz alınmadan duş yapmamalısınız. İşlem sonrası ikinci haftadan sonra işlerinize geri dönebilirsiniz. Birkaç hafta sonra spor gibi aktiviteler yapabilirsiniz. İşlemin kalıcılığı hakkında 5-7 senelik etkiden söz edilmektedir. Germe işlemi yaşlanmayı durdurmak değil yaşlanan cildi onarmaktır. Beslenmenize ve yaşam koşullarınıza bağlı olarak zamanı değiştirebilir daha uzun yıllar cildinizin canlı görünmesini sağlayabilirsiniz. İyileşme hızı kişiden kişiye değişkenlik göstereceği için beklenmedik durumda cerrahla görüşmelisiniz.

Son Yazılar

vaser liposuction meme büyütme meme küçültme